Restaurace U Kocoura Olivera place picture
4.7
Na základě 860 recenzí
powered by Google
Krystian Skiba profile picture
Krystian Skiba
před 2 roky
Doporučuji na 100%. Vynikající svíčková, pivo Bernard.
Míša Ulmanová profile picture
Míša Ulmanová
před 2 roky
Petr Jochym profile picture
Petr Jochym
před 2 roky
Když na jídlo, tak jedině tady .
Tomasz Widera profile picture
Tomasz Widera
před 2 roky
Michaela Bujkova profile picture
Michaela Bujkova
před 2 roky
Nejlepší kuchyně široko daleko. Úžasná obsluha a hlavě moc příjemná atmosféra. Když pojedete kolem určitě se stavte.
Adela Rajsner profile picture
Adela Rajsner
před 2 roky
Když člověk jede na kole a v podstatě ,,náhodou,, narazí na něco tak úžasného jako je restaurace u Olivera tak je to v podstatě malý zázrak. Velmi příjemná a krásná zahrádka, kde nás přivítal milý personál. Jídelní lístek velmi zajímavě postaveny, že člověk neví jakou perlu vybrat. První volba padla na česneku, která byla absolutně úžasná a jako hlavní jídlo byla žebra s rozpečeným chlebem a celerový salátek. Chutě se krásně doplňují a maso bylo křehounké ale šťavnaté. Pivo Bernard super a i švestkové pivo bylo úžasné. Doporučuji si udělat čas a zajet sem !!! My jsme z Kladna a jistě se tu ještě ukážeme. Pecka ♥️
Michal Muláček profile picture
Michal Muláček
před 2 roky
Jste v Bohumíně? Tak si to tady nenechte ujít! Otevřená kuchyně se skvělou paní kuchařkou, jídlo na TOP úrovni jako v hotelu *****. Odsud budete odcházet spokojeni. Vřele doporučuji!
Jakub Dvornik profile picture
Jakub Dvornik
před 2 roky
Naprosto výborné a skvělé dochucené jídlo. Pokud se chystáte ať už na rodinné posezení nebo na rande určitě navštivte tuto Restauraci. Báječná a velmi milá obsluha. Vřele doporučujeme.
Dlouho nám tak někde nechutnalo. Dali jsme si vývar- poctivý, skvělá chuť. Dále panenku s hermelínem, brusinkami a hranolky a druhá panenka byla s hříbkovou omáčkou a domácími brambory. Určitě prijedeme zase 🩷
Lucie Jurčíková profile picture
Lucie Jurčíková
před 2 roky
Máme vás rádi! Jedná z nejlepších restauraci široko daleko
Jídlo bylo vynikající, česneková polévka, velmi chutná a vepřové maso se sýrovou omáčkou bylo fantastické. Rozhodně se chci vrátit
Jana Polakova profile picture
Jana Polakova
před 2 roky
Příjemné prostředí, milá obsluha a vynikající kuchyně. Když v Bohumíně na jídlo, tak určitě sem☺️
Tomáš Nosek profile picture
Tomáš Nosek
před 2 roky
Výborná panenka, rychlá obsluha, na jídlo jsme čekali cca 15 minut. Za mě jedna z lepších restaurací a cena za takovou porci do 300 Kč.
Jiří Dedek profile picture
Jiří Dedek
před 2 roky
Naprostá spokojenost 😂
Anna Koto profile picture
Anna Koto
před 2 roky
Velmi pěkná atmosférická restaurace
Michal Czyž profile picture
Michal Czyž
před 2 roky
Příjemný přátelský personál, jídlo boží, Super různé druhy pivka. Byli jsme s manželkou velmi spokojeni a můžeme jen doporučit
Robert duński profile picture
Robert duński
před 2 roky
Mega místo. Skvělé jídlo. Velmi milá obsluha. doporučuji
Václav Meškan profile picture
Václav Meškan
před 2 roky
Absolvovali jsme zde oběd ve čtyřech, všechna čtyři různá jídla perfektní, rychle připravená a hlavně velmi chutná. Zejména masa zpracovaná metodou sous-vide výtečná. Nelze zde co vytknout i obsluha pozorná, ceny super, zajímavé prostředí plné kočičích sošek ( jak jinak jsme u kocoura) a přírody. Až pojedu okolo, určitě se zastavím.
Alena Vargova profile picture
Alena Vargova
před 2 roky
Již dlouho jsme si tak nepochutnali, jako v této úžasné restauraci. Obsluha velice příjemná, restaurace útulná, čistá a nádherná. Je vidět, že ještě existují podniky, kde je zákazník vítán 🤗😇. Za nás opravdu TOP restaurace v širokém okolí od Ostravy až po Bohumín 👌👍🫶 Určitě zde nejsme naposledy a brzy se.moc rádi vrátíme 🤗😊. Tímto moc děkujeme a všude vás rádi doporučíme 🤗💯👍👌
Hana Janikova profile picture
Hana Janikova
před 2 roky
Vynikající poctvivá kuchyně s příjemnou obsluhou. Určitě se velmi radi zastavime znovu.
Paul Cream profile picture
Paul Cream
před 2 roky
Ke stolu si sedneme,

pšššššš…..potichu budeme.

Na jídlo se nešklebíme,

když nám chutná, všechno sníme.

Když mám málo, víc si dám,

když to neznám, ochutnám.

Nikomu se nesmějeme,

dobrou chuť si popřejeme
Ivo Sterba profile picture
Ivo Sterba
před 2 roky
Luxusní jídlo i prostředí, po dlouhé době opravdový gurmanský zážitek.
Ondra Rusek profile picture
Ondra Rusek
před 2 roky
Jedna z nejlepších restaurací, kterou jsme navštívili. Panenku nám snad nikde neudělali lepší. Co se obsluhy týče, byla strašně milá a rychlá i při plné obsazenosti. Určitě se zde vrátíme.